Petak, 3. svibnja 2024.

Atletičar Koprivnice Leni Novak u kategoriji limača postao prvak države u višeboju

Atletičari kluba Koprivnica nastupili su u Varaždinu na Prvenstvu Hrvatske u višeboju za limačice i limače.

Trčali su na 200 metara, skakali u dalj te bacali vortex.

U kategoriji limača, Leni Novak je na 200 metara bio šesti, s vremenim 31:48, vortex je bacio 49,43 metara i osvojio prvo mjesto te skokom u dalj od 3,74 osvojio deveto. Ukupno, Leni je u konkurenciji 16 limača bio najbolji – osvojio je zlatnu medalju i naslov prvaka Hrvatske u višeboju za limače.

Limačica Ella Sever u jakoj konkurenciji od 29 vršnjaka u disciplini 200 metara osvojila je drugo mjesto s vremenom 29:35, u bacanju vortexa 14. mjesto s hicem od 25,70 metara  dok je skokom u dalj od 3,99 metara bila deveta. U ukupnom poretku u sve tri discipline Ella je zauzela odlično sedmo mjesto.