Subota, 4. svibnja 2024.

Slavenaši jedno vrijeme dobro parirali Dinamovcima, na kraju tri boda ipak ostaju na Maksimiru

Nogometaši Slaven Belupa večeras su na Maksimiru igrali utakmicu 26. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige.

Protivnik je bio Dinamo koji je na domaćem terenu na kraju slavio s 5:2, s time da je na poluvremenu bilo 2:1.

Za Slaven Belupo zabio je Lepinjica u 22. te Šakota u 59. minuti, dok su golove za Dinamo redom zabijali Halilović u sedmoj, Vidović u 18., Kulenović u 70. s bijele crte te Baturina najprije u 82. minuti, a onda i za konačnih 5:2 u sudačkoj nadoknadi. Bio je to ujedno drugi jedanaesterac za Dinamo u ovoj utakmici.

Spomenimo da trener Farmaceuta Roy Ferenčina u ovom dvoboju nije mogao računati na ozlijeđene Božića i Međimorca te kartoniranog Boseca i Mioča.

Nakon 26. kola Slaven Belupo je osmi na ljestvici s 27 bodova. U sljedećem kolu u Koprivnicu dolazi Rijeka, a utakmica je na rasporedu u subotu, 16. ožujka u 15 sati.