Nedjelja, 28. travnja 2024.

FOTO Podravkašice poražene u prvoj utakmici četvrtfinala Europske lige

U koprivničkoj Školsko sportskoj dvorani Josip Samaržija-Bepo snage su danas odmjerile rukometašice Podravka Vegete i rumunjska ekipa Dunarea Braila.

Naime, utakmica se igrala u sklopu četvrtfinala Europske lige te je nakon prvog poluvremena rezultat bio 13:21 za Rumunjke.

Iz kluba navode kako u prvom poluvremenu nisu dobro reagirali u obrani, a dosta problema je bilo i u napadu.

– Raspoložena vratarka rumunjske ekipe je samo u prvih 30 minuta skupila osam obrana. Nadu je u našim redovima kroz cijelo poluvrijeme vraćala Josipa Mamić koja je iz pet pokušaja zabila pet pogodaka – ističu.

Dodajmo kako je utakmica završila rezultatom 26:32 i porazom Podravkašica. Uzvratna utakmica igrat će se 24. ožujka pa će naše rukometašice imati priliku popraviti rezultat.