Nedjelja, 5. svibnja 2024.

FOTO Farmaceuti na domaćem terenu poraženi od Lokomotive

Nogometaši Slaven Belupa danas su na domaćem terenu pretrpjeli poraz od Lokomotive.

Utakmica igrana na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš u sklopu 25. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige završila je pobjedom gostiju 2:3.

Utakmica je započela šokantno za Farmaceute. Već u petoj minuti Čop dovodi goste u vodstvo. Gosti nisu dugo čekali na povećanje prednosti. U 21. minuti autogolom Međimorca Lokomotiva dolazi do vodstva 0:2. S tim rezultatom odlazi se na predah.

U nastavku utakmice Slaven Belupo se diže te u 47. minuti Štrkalj smanjuje na 1:2. Pllana u 64. minuti postiže pogodak za domaćine, rezultat je 2:2. Rezultatsko poravnanje nije dugo trajalo jer već 73. minuti gostujući igrač Čop iz penala postiže svoj drugi pogodak na utakmici za konačnih 2:3.

Dodajmo kako je Slaven do kraja ganjao pogodak za izjednačenje no sreća je ovog puta bila na strani gostujuće momčadi.