Nedjelja, 5. svibnja 2024.

SPLIĆANI UVJERLJIVI Slaven izgubio od Hajduka na Poljudu

Nogometaši Slaven Belupa danas su gostovati na Poljudu kod Hajduka u sklopu 22. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige i izgubili 4:0.

U koprivničkom prvoligašu govore da je u prvom poluvremenu domaćin bio bolja momčad na terenu. Prijetio je nekoliko puta, najopasnije udarcima iz daljine Krovinovića u 18. i Kalika u 37. minuti. Jednom je Sušak bio siguran, a jednom igrač Hajduka nije bio dovoljno precizan. Splićani su u vodstvo stigli u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je Kalinić zabio za 1:0.

Na startu drugog poluvremena, u 48. minuti, Brekalo je postigao pogodak za 2:0. Samo tri minute kasnije Kalik je zabio za 3:0. U 68. minuti Hajduk je svoje vodstvo povisio na 4:0. Strijelac je bio Čuić. Bio je to i konačan rezultat utakmice.

U idućem kolu Slaven Belupo će biti domaćin Istri 1961. Utakmica će se u Koprivnici igrati u petak s početkom u 17 sati.