Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Juniori Slavena u sjajnoj utakmici pobijedili četvrtoplasirani Osijek

Juniori Slaven Belupa odigrali su odličnu utakmicu u 18. kolu Prve nogometne lige i u Koprivnici svladali četvrtoplasirani Osijek rezultatom 3:1.

U koprivničkom klubu govore da je momčad trenera Marija Gregurine povela u prvom poluvremenu putem Bošnjaka, no gosti su do kraja prvih 45 minuta uspjeli izjednačiti na 1:1. U nastavku susreta za 2:1 je pogodio Vlašić, a pobjedu je potvrdio Herceg u završnici utakmice.

– S nova tri boda naši su juniori stigli do svog 20. te su sada 10. momčad prvenstva. U idućem kolu gostuju u Zagrebu kod Rudeša – navode.

Sastav juniora: Šašek, Krušelj, Mrkela, Begić, Petrović, Bošnjak, Matejaš, Krstanović, Jagušić, Vlašić, Kaurin. Klupa: Letica, Anušić, Hrvić, Blažević, Brdik, Gal, Herceg. Trener: Mario Gregurina.