Nedjelja, 12. svibnja 2024.

Đurđevački osnovnoškolci osvojili drugo mjesto na županijskom futsal natjecanju, pobijedili Koprivničanci

U Osnovnoj školi Rasinja održan je turnir školskih futsal ekipa s područja Koprivničko-križevačke županije, a ekipa Osnovne škole Đurđevac osvojila je odlično drugo mjesto.

Učitelj tjelesnog za stranice Grada Đurđevca Karlo Capek rekao je da su dečki iz ove škole pokazali dobru igru i borbenost, ali su u finalu promašili nekoliko izvrsnih šansi.

– Događa se. Prvo su s 8:1 pobijedili Osnovnu školu Sveti Petar Orehovec, međutim u finalu su rezultatom 4:0 izgubili od koprivničke Osnovne škole Antun Nemčić Gostovinski što nas je pričvrstilo na drugo mjesto županijskog futsal turnira – naveo je.

Trener ekipe Marin Ferderber dodao je kako je turnir bio svojevrstan trening za sve nadolazeće utakmice jer u velikoj većini školsku ekipu čine U-15 igrači Graničara.