Srijeda, 8. svibnja 2024.

PAN ZIMSKA LIGA Nakon jučerašnjih finala veteranskih konkurencija, danas se igra i veliko finale glavnog dijela turnira

Posljednji je dan ovogodišnjeg izdanja Pan Zimske lige koja se i ove godine tradicionalno održava u sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica.

Jučer smo dobili pobjednike veteranske comfort konkurencije i veteranske pro konkurencije te polufinaliste seniorskog turnira.

U polufinale turnira tako su prošli Chill Room Laganini koji je s 3:1 bio bolji od OPG Prvčić & Srle usluga. Gold Gradnja s uvjerljivih 6:0 pregazila je Luxury Stone Designe. Ekipa Zvonarek sistemi MNK Klub 75 Kotoriba s 4:3 pobijedila je momčad Big Bang Instalacije Jurković. Multistar je s uvjerljivih 2:0 bio bolji od Pole Tradea.

Dodajmo kako današnji susreti započinju u 15 sati, a na rasporedu su utakmice polufinala. Nakon toga slijede utakmice finala Memorijala profesor Branimir Jedvaj, a veliko finale seniorske konkurencije je u 19 sati.

Dobitnica ulaznica za večerašnje utakmice je Danijela Erega, daljnje upute poslali smo vam u Facebook inbox.

17:10 pioniri st za 1.
17:35 Izvlačenje 2.nagrade za publiku / dres Bayern Munchen – poklon Lovre Zvonareka
19:20 – izvlačenje 4.nagrade za publiku / Željezara Mavik
19:20 – izvlačenje 5.nagrade za publiku / Niba tours – vikend za dvoje u Hotelu Barba Starigrad Paklenica
19:55 -izvlačenje 6.nagrade za publiku / Dens Commerc – tačke i alat