Srijeda, 1. svibnja 2024.

FOTO Rukometašice Podravka Vegete pred domaćom publikom svladale danski Nykobing

Rukometašice Podravka Vegete pred domaćom su publikom svladale danski Nykobing rezultatom 25:23.

Bila je ovo utakmica drugog kola EHF Europske lige u koju su domaće rukometašice dobro ušle, a prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 12:6 za Podravku.

U drugom dijelu nastavlja se domaća dominacija, sve do pred kraj kada Podravkašice malo posustaju. Samo minutu prije kraja Nykobing dolazi na jedan gol razlike, no rezultat je bio 23:22 za Podravku. Podravkašice ne gube koncentraciju te zabijaju dva pogotka, a utakmica tako završava rezultatom 25:23.

Djelić atmosfere iz školsko sportske dvorane Josip Samaržija-Bepo donosimo vam u nastavku.