Nedjelja, 28. travnja 2024.

Slaven Belupo i Nogometni klub Koprivnica odigrali su prijateljsku utakmicu na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš.

Slavenaši su pritom Koprivničance pobijedili rezultatom 5:0, poručili su iz koprivničkog prvoligaša.

– Pogotke u prvom poluvremenu postigli su Kamberi u sedmoj minuti i Cascini u 34. minuti. U nastavku susreta Cascini je svoj drugi pogodak postigao u 54. minuti, Mioč je bio precizan u 82., a konačan rezultat postavio je Štefulj u 90. minuti – naveli su u Slaven Belupu.

Spomenimo i da je trener Koprivnice Bojan Tucaković dao priliku svim zdravim igračima, a u drugom poluvremenu zaigrali su kadeti i juniori.

SLAVEN BELUPO 5:0 (2:0)
SLAVEN BELUPO: Čović (od 30. Marković) – Ćurković, Račić, Međimorec (od 30. Liber), Martinaga – Claudemir, Cascini, Mađarić – Ortiz (od 30. Jagušić), Kamberi (od 46. Šakota), Nongoh; od 60. minute: Jesenović – Bosec, Boras, Božić, Štefulj – Lepinjica, Agbekpornu, Mioč – Šakota, Štrkalj, Hoxha.
TRENER: Roy Ferenčina.

KOPRIVNICA: Slukić – I. Delić, Žuljević, Lisjak, Šokec – Sokač, Bos, Marc-Randy – Radotović, Horvatinović, Mokrović; još su igrali: Ramaj, Dedi, Ganžulić, Petrić, Anić, Bliznac, Gizdavec, Hajduković, Ružić, Korač.
TRENER: Bojan Tucaković.