Četvrtak, 2. svibnja 2024.

Koprivnički atletičari odlični na Bilogora trailu, Benyamin Vuk odnio pobjedu na stazi dugoj 18 kilometara

Članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili su na 3. Bilogora Trailu koji je ponudio tri staze.

– Najkraća staza bila je dužine sedam kilometara pod nazivom Vjeverica, staza Srna imala je oko 18 kilometara, dok je najduža staza Veprić bila dužine 27 kilometara. Naši atletičari nastupili su na sve tri staze – kazali su iz kluba.

Najdužu stazu Veprić istrčali su Matija Antolaš i Danijel Martinčić.

– Antolaš je u kategoriji M40 zauzeo šesto mjesto, dok je Martinčić u istoj kategoriji zauzeo sedmo mjesto – navode.

Srednju stazu Srna Benyamin Vuk istrčao je u najbržem vremenu te ušao u cilj kao pobjednik, dok je Martina Matota zauzela 20. mjesto u sveukupnom poretku žena.

Spomenimo kako su utrku od sedam kilometara istrčali Mia Vuk koja je u kategoriji ŽS zauzela četvrto mjesto, Tara Rušak koja je u istoj kategoriji osvojila 10. mjesto, Zdravko Ljubić koji je u kategoriji M50+ osvojio treće mjesto te Sonja Rušak koja je u kategoriji Ž50+ bila četvrta.