Srijeda, 15. svibnja 2024.

FOTO Slaven Belupo na domaćem terenu pretrpio minimalan poraz od Lokomotive

Slaven Belupo nije uspio kapitalizirati prednost domaćeg terena te je s 1:0 poražen od Lokomotive.

Utakmica je igrana u sklopu sedmog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš.

U prvom poluvremenu mogli smo vidjeti čvrstu utakmicu, bez previše šansi. Najzanimljiviji trenutak prvog poluvremena dogodio se pred sam kraj, kada je Bosec glavnom pogodio prečku. Na odmor se otišlo bez pogodaka.

U nastavku utakmice Slaven ima nekoliko prilika, no bez konkretne realizacije. U 67. minuti Marin Šotiček nakon polukontre dovodi goste u vodstvo. U nastavku Slaven povećava tempo. Najbliže pogotku Farmaceuti su bili u 89. minuti kada je Boras pogodio stativu. Mreže se više nisu tresle, tako da je utakmica završila minimalnom pobjedom gostiju.