Utorak, 7. svibnja 2024.

FOTO [1. ŽNL] Sloga došla do prvog ovosezonskog boda, Starigrad pregazio Panoniju, Lipa iznenadila Tomislav

Nakon što su jučer odigrana prva tri susreta trećeg kola Prve županijske nogometne lige, danas su diljem županije odigrane preostale četiri utakmice.

Sloga je na domaćem terenu u Koprivničkom Ivancu protiv Prugovca uspjela doći do prvog boda ove sezone, utakmica je završila 0:0.

Vrlo važan bod osvojila je Lipa na domaćem terenu u Hlebinama. Naime, Lipi u goste došao je do sada u prvenstvu nezaustavljiv Tomislav. Napeta utakmica završila je rezultatom 1:1.

Močile su velikim preokretom slavile u Glogovcu protiv domaćina Rudara. Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 2:0 za domaćina. No, u drugom poluvremenu gosti su stavili u višu brzinu te su slavili s 4:2.

Težak poraz pretrpjela je Panonija na domaćem terenu od Starigrada, gosti su slavili s visokih 6:1.