Petak, 3. svibnja 2024.

Slavenaši odigrali novu prijateljsku utakmicu na Rujevici, bolji su bili Riječani

Nogometaši Slaven Belupa sinoć su na Rujevici odigrali još jednu prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu.

Ovog su puta Farmaceuti snage odmjerili s Rijekom, a bolji je tamo tamošnji domaćin s 2:1.

Svi su golovi pali u prvom poluvremenu. Najprije je Ampem iz kaznenog udarca zabio za 1:0, a već je četiri minute kasnije Banda iz slobodnog udarca pogodio za 2:0. Potom je Mioč u 39. zabio za 2:1. Iako je do kraja poluvremena Hoxha imao priliku izravnati rezultat, nije bio dovoljno precizan nakon jedne kontre.

I u drugom je poluvremenu bilo prilika, no nijednom lopta nije završila u mreži. Ostalo je tako 2:1.