Petak, 1. ožujka 2024.

Objavljen popis pjesama, autora i izvođača na ovogodišnjem Kukuričeku, publika će uživati u 21 novoj pjesmi

Sve je spremno za 21. Dječji međunarodni festival – Kukuriček 2023. koji će se 10. lipnja s početkom u 20 sati održati u sportskoj dvorani Strukovne škole Đurđevac.

Organizatori festivala i ove godine su udruga Kukurijek i Turistička zajednica grada Đurđevca, voditelj festivala bit će Zoran Vakula, a publika će moći uživati u 21 novoj pjesmi koje će izvoditi djeca i dječji zborovi iz cijele Hrvatske, Crne Gore, te Bosne i Hercegovine, izvijestili su iz Grada Đurđevca. Ulaznice po cijeni od četiri eura moći će se pritom kupiti na dan festivala u spomenutoj dvorani od 14 sati.

U nastavku pogledajte popis pjesama, autora i izvođača ovogodišnjeg Kukuričeka.


Popis pjesama, autora i izvođača 21. Dječjeg međunarodnog festivala – Kukuriček 2023:

  1. ŠARENI BALON – Rea Lepoglavec, Đurđevac (Đuro Zidar – Đuro Zidar – Matej Baltić)
  2. DIJETE SA SRETNE PLANETE – Dječji zbor Arija, Đakovo (Dario Balekić – Dario Balekić/Korina Sikora – Dario Balekić)
  3. AKO MI TE UZMU – Chriztel Renae, Sv. Martin na Muri (Ivan Mikulić – Neda Culeta – Ivan Mikulić)
  4. ŽELIM BITI DIJETE – Dječji zbor Cvrkutići, Sveti Križ Začretje (Robert Mihovilić – Sara Krznar – Robert Mihovilić)
  5. POTRAŽI ME – Laura Tina, Rijeka (Dorian Škrobonja)
  6. TKO SE NIJE SKRIO – Dječji zbor Maslačak, Đurđevac (Davor Jendrašić – Ines Giba Jambrišak – Davor Jendrašić)
  7. BOJA PRVIH TREŠANJA – Sara Zeba, Virovitica (Zoran Mišolongin – Rajko Stilinović – Antonio Zadro)
  8. TATA – Anja Jaram, Tessa Gal & plesni zbor Zagrepčanke i dečki, Zagreb (Lada Škugor – Lada Škugor – Tihomir Preradović)
  9. TISUĆU BOJA SVIJETA – Leda Turato i dječji zbor Torretta, Rijeka (Suzana Matušan Avgustini – Suzana Blečić – Aleksandar Valenčić)
  10. PJESMA U MOJOJ GLAVI – Emma Živko, Pitomača (Davor Jendrašić – Emma Živko – Davor Jendrašić)
  11. MALI MOJ – Dina Štefić, Donja Dubrava (Ivan Mikulić – Neda Culeta – Ivan Mikulić)
  12. ZAŽMIRI, UŽIVAJ – Dječji zbor OŠ Petra Preradovića, Pitomača (Davor Bunčić – Davor Bunčić – Davor Jendrašić)
  13. BELLA – Marta Hren, Zagreb (Slavko Olujić/Lana Marinović – Slavko Olujić/Lana Marinović – Tihomir Preradović)
  14. HRABRI KOKO – Dječji zbor Tratinčice, Rijeka (Aleksandar Valenčić – Zlatko Zelenika – Aleksandar Valenčić)
  15. DRAGA MAMA – Lana Đurović, Podgorica – CRNA GORA (Lara Šćekić – Lara Šćekić – Aleksandar Sasa Gajic)
  16. ZAZVIŽDI ZA MIR – Dječji zbor OŠ Ferdinandovac, Ferdinandovac(Dijana Habijanec – Matko Cik/Irena Paska – Davor Jendrašić)
  17. NA KRILIMA LJUBAVI – Korina Postružin, Zagreb(Laura Kovačević – Laura Kovačević – Davor Jendrašić)
  18. MIR DJECI SVIJETA – Dječji zbor OŠ Zamet, Rijeka(Jelena Fabijan – Ana Ilijić – Darko Terlević)
  19. MOJA PRVA SIMPATIJA – Enna Zec, Novi Travnik – BIH(Marijana Dujmušić – Marijana Dujmušić – Josip Vukoja)
  20. DJECA CVIJEĆA – Dječji zbor Slavuji – OGŠ Jan Vlašimsky, Virovitica(Dražen Žanko – Rajko Stilinović – Antonio Zadro)
  21. PLANET ZEMLJA – Toma Šaban, Zagreb (Emanuel Golenko – Emanuel Golenko – Miroslav Lesić)
zatvori