Subota, 27. travnja 2024.

FOTO Remi Slaven Belupa i Lokomotive, Farmaceutima poništen gol

Nogometaši Slaven Belupa danas su na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek-Apaš ugostili Lokomotivu.

Susret se igrao u sklopu 34. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige, a završio je rezultatom 0:0, izvijestili su iz koprivničkog prvoligaša.

– U prvom poluvremenu Lokomotiva je imala veći posjed, no nije uspjela konkretnije zaprijetiti. Imala je nekoliko situacija koje su se mogle pretvoriti u opasne prilike, ali naša obrana i Čović su bili sigurni. Najveću šansu u prvom poluvremenu imao je Slaven preko Hoxhe. Njegov udarac s osam metara odličnom je reakcijom obranio Čabraja – istaknuli su.

U nastavku susreta Marina je opasno zaprijetio u 64. minuti kada je pucao glavom nakon jednog kornera, no ponovno je siguran bio golman gostiju. Deset minuta prije kraja susreta Hoxha je postigao prekrasan pogodak iz slobodnog udarca, no poništio ga je VAR.