Četvrtak, 16. svibnja 2024.

FOTO Koprivnički badmintonaši vratili se s medaljama iz Bjelovara

Regionalna liga je najmasovnije badmintonsko natjecanje za mlađe kategorije u Hrvatskoj.

U prvom kolu se u Bjelovaru okupilo 118 badmintonaša koji su se natjecali u kategorijama do 11, 13, 15 i 19 godina starosti.

Badmintonski klub Koprivnica predstavljalo je 14 natjecatelja, što je najveći broj koprivničkih mladih badmintonaša koji je dosad nastupio na nekom turniru.

Većina ih je stjecala prva natjecateljska iskustva, a iskusniji su se borili za mjesta na postolju.

Iz kluba poručuju da su medalje osvojili Filip Vedriš i to zlato u pojedinačnoj konkurenciji dječaka do 11 godina starosti, zatim Filip Vedriš i Jan Kropek u paru su osvojili broncu u konkurenciji do 13 godina starosti, Lara Tomjek osvojila je broncu pojedinačno u konkurenciji djevojčica do 13 godina starosti, a zlato je pripalo i Lari Tomjek u paru s Anom Varivodom iz Bjelovara u istoj konkurenciji.