Ponedjeljak, 6. svibnja 2024.

FOTO Košarkaši đurđevačke Mladosti uvjerljivi protiv ekipe Ivančice

U dvorani Osnovne škole Đurđevac odigrano je 15. kolo Treće lige regije Sjever za košarkaše između Košarkaškog kluba Mladost iz Đurđevca i Košarkaškog kluba Ivančica iz Ivanca.

Gosti su na teško gostovanje došli u oslabljenom sastavu te samim time za goste nije bilo puno nade. Mladost otvara utakmicu s nekoliko lakih poena i odličnim šutom iza linije tri poena te čvrstom obranom koju gosti nisu uspjeli probiti na samom početku. U drugoj četvrtini gosti se drže na -15 razlike, ali u drugom poluvremenu Đurđevčani prebacuju u brzinu više te praktički na kraju treće četvrtine rješavaju pitanje pobjednika. Do kraja utakmice svi igrači dobivaju priliku i minute te se svi upisuju u listu strijelaca, a utakmica završava rezultatom 89:57.

Spomenimo da košarkaši Mladosti i dalje drže sam vrh tablice, a u idućem kolu gostuju kod ekipe Košarkaškog kluba Dubrovčan koji je trenutno peti na ljestvici.

Tekst: Matej Baltić