Utorak, 19. ožujka 2024.

PAN ZIMSKA LIGA Imamo sve četvrtfinaliste, danas veteranska finala

Nogometna atmosfera na Pan Zimskoj ligi ovih dana dolazi do usijanja.

Sinoć su tako odigrani i preostali susreti osmine finala u seniorskom dijelu natjecanja i poznati su svi četvrtfinalisti. Big bang team & Remont pruga Matić izgubio je tako na penale od Graditeljstva Cvilko rezultatom 2:3, dok je regularan dio utakmice odigran bez pogodaka. Zvonarek sistemi rezultatom 2:4 izgubili su pak od Sempre Fortea.

Poraz je upisala i ekipa Autoškole Guvernal & Drave Info – Unija beton slavio je 2:0. Bioter d.o.o. je s 3:1 nadigrao Robin market 0-24.

Dakle, u četvrtfinalu Pan Zimske lige su Graditeljstvo Cvilko, Sempre Forte, Unija Beton, Bioter d.o.o, Multistar, Caffe bar K Joži Modelarstvo Novak, Hivetech i Caffe bar Still Klub 75 MNK Kotoriba. Podsjetimo, prve četvrtfinaliste dobili smo tijekom utakmica u četvrtak.

U veteranskom pro dijelu natjecanja Active i OPG Radiček prvi dio susreta odigrali su 2:2, a potom se išlo na igranje penala gdje je slavio Active sa 6:5. Ekipa UMNK-a je pak rezultatom 0:5 izgubila od Loop Poliklinike Ribnjak. U veteranskoj pro konkurenciji u finalu su stoga Active i Loop Poliklinika Ribnjak, a u comfort kategoriji Bimbo i Vidovčan.

Kada je pak riječ o današnjem rasporedu, sve počinje susretom veterana comfort za treće mjesto, odnosno Tomislava i Centra sveta u 15 sati, dok je za 15:40 rezervirano veliko finale veterana comfort.

Odigrat će se potom jedna utakmica četvrtfinala za seniore, dok će veterani pro u 17:30 zaigrati za treće mjesto, zatim opet slijede seniori, a finale veterana pro igra se u 19 sati. Nakon toga slijede još dvije seniorske utakmice četvrtfinala. Publika će tijekom odigravanja utakmica moći dodatno uživati i u četiri nagradne igre.

Detaljan raspored uz jučerašnje rezultate donosimo vam u nastavku.

Rezultati Pan Zimske lige, 13. siječnja:

VETERANI 1/2
18:30 ACTIVE – OPG RADIČEK 2:2 (6:5)
19:10 UMNK – LOOP POLIKLINIKA RIBNJAK 0:5
SENIORI 1/8
19:50 5/ BIG BANG TEAM & REMONT PRUGA MATIĆ – GRADITELJSTVO CVILKO 0:0 (2:3)

PODJELA NAGRADA VETERANA COMFORT
16:40 seniori ¼ finala MULTISTAR – CAFFE BAR K JOŽI MODELARSTVO NOVAK+ izvlačenje 1. nagrade za publiku na poluvremenu
17:30 veterani pro za treće mjesto OPG RADIČEK – UMNK
18:10 seniori ¼ finala HIVETECH – CB STILL KLUB 75 MNK KOTORIBA + izvlačenje 2.nagrade za publiku na poluvremenu
19:00 veterani pro za prvo mjesto ACTIVE – LOOP POLIKLINIKA RIBNJAK
PODJELA NAGRADA VETERANA PRO –
Nagradna igra NK Slaven Belupa / gađanje prečke oko 19:45
19:50 seniori ¼ GRADITELJSTVO CVILKO – SEMPRE FORTE + izvlačenje 3. nagrade za publiku na poluvremenu
20:40 seniori ¼ UNIJA BETON – BIOTER DOO + izvlačenje 4. nagrade za publiku na poluvremenu