Srijeda, 24. travnja 2024.

Nogometaši Slaven Belupa jučer su gostovali u Dugopolju povodom 70. rođendana istoimenog domaćina.

Iz kluba poručuju da je prijateljska utakmica završila rezultatom 1:0 za Dugopolje, a pogodak odluke postigao je Rodić.

– U prvom poluvremenu domaćin je bio bolja momčad. Nakon dvije izgledne situacije pred našim golom i jedne stative, Dugopolje je povelo u 31. minuti kada je Rodić iskosa s lijeve strane pogodio drugi kut Čovića za 1:0.
U nastavku susreta obje su momčadi imale svojih prilika, no rezultat se nije mijenjao te je domaćin ostvario minimalnu pobjedu – objašnjavaju u klubu.

Dodaju da je ovo bila posljednja aktivnost Farmaceuta uoči povratka u Koprivnicu.
Slavenaši sada imaju dva dana slobodno, a od nedjelje počinje priprema za prvo kolo nastavka prvenstva i gostovanje u Puli.