Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Nataša Sušanj, Tara Rušak, Marija Vladušić i Josip Jagarinec među najboljim trkačicama i trkačima sjeverozapadne Hrvatske

Nataša Sušanj, Tara Rušak, Marija Vladušić i Josip Jagarinec iz Atletskog kluba Koprivnica našli su se među najboljim trkačicama i trkačima sjeverozapadne Hrvatske.

U koprivničkom klubu govore da su trkači nagrađeni na svečanom proglašenju najboljih trkača i trkačica Kupa sjeverozapadne Hrvatske za 2022. godinu.

Tako je Nataša Sušanj u kategoriji Ž-45 zauzela drugo mjesto, a druga je u kategoriji juniorki i Tara Rušak. Marija Vladušić je u kategoriji Ž-50 osvojila četvrto mjesto, dok je Josip Jagarinec u kategoriji M-50 zauzeo šesto mjesto.

Najboljim natjecateljima nagrade je uručio proslavljeni atletičar Branko Zorko, dok je u ovoj godini ukupno održano 19 utrka na kojima se sveukupno natjecalo 1.352 natjecatelja, zaključuju u klubu.

Izvor: AK Koprivnica