Srijeda, 1. svibnja 2024.

FOTO Tehničar pružio dobar otpor Hajduku, no gosti na kraju ipak slavili

Tehničar iz Cvetkovca danas je na domaćem terenu u šesnaestini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa ugostio splitski Hajduk.

Iako su domaćini pružili dostojan otpor, gosti su na kraju slavili rezultatom 5:1.

Hajduk dolazi već u šestoj minuti u vodstvo, u mrežu domaćina nesretno je loptu odbio Saša Vukonić.

Gosti svoje vodstvo povećavaju u 22. minuti, a strijelac je bio Mlakar. Isti igrač postigao je pogodak za 3:0 samo tri minute kasnije. Od 34. minute Hajduk igra s igračem manje, Dimitrov dobiva crveni karton nakon što je srušio Hrvoja Bačija.

S tim rezultatom se otišlo na predah.

U drugom poluvremenu gosti nastavljaju s dobrom igrom i u 60. minuti Vuković postiže pogodak za 4:0. Za 5:0 na pravom mjestu u pravo vrijeme našao se gostujući Ivan Šarić.

U 69. minuti Tomislav Hudak, kapetan Tehničara, postiže pogodak s bijele točke za konačnih 5:1.

Dodajmo kako se u 19. minuti od igračke karijere oprostio legendarni Kruno Lovrek.