Četvrtak, 2. svibnja 2024.

FOTO Predstavnici Podravke i Žita trčali na 26. Ljubljanskom maratonu, Martina Dalić osvojila odlično četvrto mjesto

U nedjelju je u Sloveniji održan 26. Ljubljanski maraton na kojem su sudjelovali i predstavnici Podravke i Žita.

Predsjednica Uprave Podravke Martina Dalić istrčala je 42,2 kilometra u manje od četiri sata i s vremenom 3:58:54 osvojila sjajno četvrto mjesto u kategoriji F55.

Odličan je bio i Nino Berta iz Podravke koji je trčao polumaraton zajedno s Dragom Smolom, Mihom Koširom i Igorom Lipovnikom iz Žita, dok je Sabina Gorjan uspješno završila utrku na 10 kilometara.

Kako su poručili iz Kompanije sa srcem, sjajna organizacija i ljepota slovenske prijestolnice godinama su, uz sportski izazov, motiv za prijavu tkačima iz cijele regije, a Podravkašima je ovo bila i lijepa prigoda za druženje.

– Utrka je bila izvrsna, organizacija super, vrijeme optimalno s povremeno tek malo kiše. Ispunila sam cilj koji sam si zadala – istrčala sam 42 km ispod četiri sata. Čestitke i ostalim kolegama koji su sudjelovali i ostvarili sjajne rezultate – komentirala je Martina Dalić.

Izvor: Podravka