Petak, 17. svibnja 2024.

FOTO [1. ŽNL] Bratstvo u napetoj utakmici preokretom slavilo protiv sigečke Mladosti

Utakmicom u Kunovcu danas u prijepodnevnom terminu nastavilo se 11. kolo Prve županijske nogometne lige.

Puno teže od očekivanog vodeće Bratstvo došlo je do nova tri boda protiv Mladosti iz Sigeca. Ono što je trebala biti rutinska utakmica, pokazalo se kao izrazito težak zadatak za domaćine.

Prvi su u vodstvo došli gosti koji su u 22. minuti preko Drmića poveli 1:0. S tim rezultatom otišlo se na predah. U drugom poluvremenu domaćini u 53. minuti izjednačavaju preko Gotala. Domaćini, ali i gosti, imali su nekoliko dobrih prilika no lopta nije htjela u gol sve do 66. minute kada za 2:1 zabija Mišura.

>>FOTO [1. ŽNL] Starigrad na domaćem terenu podijelio bodove s hlebinskom Lipom

Dodajmo kako je kolo započelo jučerašnjom utakmicom u Starigradu u kojoj je istoimeni domaćin remizirao s hlebinskom Lipom.