Ponedjeljak, 15. kolovoza 2022.
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan
Drava.info slavi 7. rođendan

Koprivnica ima novog trenera: Ponudu sam prihvatio sa zadovoljstvom i veselim se novom izazovu

Goran Volf novi je trener Nogometnog kluba Koprivnica.

Priopćili su to iz koprivničkog kluba i dodali kako je Volf bivši igrač i kapetan, a u igračkoj je karijeri, osim Koprivnice, nosio i dresove Varteksa, Slavena Belupa, Mladosti Molve, Panonije Peteranec i Fugaplasta iz Gole. Trenerskim poslom počeo se baviti u Panoniji, a nastavio je u Školi nogometa Slaven Belupa gdje je šest godina vodio mlađe uzraste.

– Koprivnica je nakon Slavena Belupa drugi klub naše županije, i kad je stigao poziv, nije bilo previše mjesta za razmišljanje. Ponudu sam prihvatio sa zadovoljstvom i veselim se novom izazovu. Suradnja sa Slavenom je odlična, smatram da takva treba i ostati, a mi imamo jako dobar kostur momčadi i vjerujem da možemo konkurirati za vrh Treće nogometne lige Sjever – rekao je Volf za klupske stranice.

U klubu su naglasili i kako je dosadašnji trener Marijo Dodik obavio sjajan posao u proljetnoj polusezoni.

– Mariju zahvaljujemo za sve što je dao našem klubu te mu želimo puno sreće u nastavku trenerske karijere – zaključili su.

Spomenimo da će Koprivnica s pripremama za novu sezonu započeti sljedećeg tjedna, a klub će uskoro objaviti i novosti iz igračkog kadra.