Nedjelja, 7. srpnja 2024.

Atletičari Koprivnice trčali u predivnoj prirodi Trakošćana i postigli super rezultate

Članovi Atletskog kluba Koprivnica postigli su odlične rezultate na Osmoj utrci za mač Grofa Draskovicha.

Kako govore u klubu, utrka je održana u prekrasnoj prirodi Trakošćana, a na glavnoj utrci od 10 kilometara koja se boduje za Kup sjeverozapadne Hrvatske Tara Rušak istrčala ju je za 57 minuta i 35 sekundi te u kategoriji žena do 19 godina zauzela prvo mjesto, dok je Marija Vladušić istu stazu istrčala za sat vremena i 38 sekundi čime je u kategoriji Žene od 50 godina završila četvrta. Muški predstavnik kluba Josip Jagarinec u kategoriji M-50 zauzeo je peto mjesto s istrčanim vremenom od 46 minuta i 37 sekundi.

Utrku od pet kilometara istrčale su Mirjana Hanžek, Marina Matota i Sonja Rušak.

Izvor: AK Koprivnica