FOTO [1. ŽNL] Tomislav slavio u susjedskom derbiju, Osvit iznenadio Mladost u Molvama

Kompletirano je 10. kolo Prve županijske nogometne lige.

U susjedskom derbiju Tomislav je s uvjerljivih 2:0 svladao velikog rivala Panoniju iz Peteranca.

Za svojevrsno iznenađenje kola pobrinuo se Osvit koji je s 3:2 svladao u gostima favoriziranu Mladost iz Molvi.

Sloga je s 2:1 nadigrala Miklinovec, dok je u prigorskom derbiju Viktorija s minimalnih 1:0 slavila kod Tomislav Radnika.

Spomenimo da je u jutarnjoj utakmici danas Bratstvu u goste došla Drava iz Novigrada Podravskog koja je pružila neočekivano dobar otpor favoriziranim domaćinima. Dobar otpor trajao je do 84. minute kada za 1:0 zabija Bartolić. U sudačkoj nadoknadi Blažević se našao na pravom mjestu u pravo vrijeme te zabija za konačnih 2:0.

Dodajmo i da su dvije utakmice 10. kola odigrane jučer. Hlebinska Lipa gostovala je u Močilama. Čvrsta utakmica završila je pobjedom gostujuće momčadi 2:0. U drugoj utakmici Mladost iz Sigeca remizirala je u Kalinovcu, utakmica je završila 1:1.