Srijeda, 8. svibnja 2024.

Jučerašnjim noćnim utakmicama nastavljen je Robin Pan kup, malonogometno prvenstvo klubova Četvrte hrvatske nogometne lige i županijskih ligaša.

U drugom danu turnira odigrana su dva susreta te su u oba slavili igrači Nogometnog kluba Tomislav iz Drnja.

Veterani Tomislava tako su s 5:1 svladali veterane Tehnike iz Koprivnice, dok je seniorska ekipa drnjanskog kluba sa 6:0 pobijedila seniore Rudara iz Botinovca.

Spomenimo da se turnir nastavlja u utorak.

Dodajmo da su za sve momčadi turnira osigurane i vrijedne nagrade. Prvaci seniorskog turnira tako će kući ponijeti nagradu od 6.000 kuna, drugoplasirani će biti nagrađeni s 3.000, trećeplasirani s 2.000, a četvrtoplasirani s 1.000 kuna.

Veteranski prvaci osvojit će nagradu u iznosu 5.000 kuna, za drugo mjesto osigurane su 2.000 kuna, treće 1.000 kuna, a četvrta momčad osvježit će se s dvije gajbe Pan piva.

Organizator kupa je Nogometni klub Bratstvo, a pod medijskim pokroviteljstvom Radio Drave i portala Drava.info.