Nedjelja, 28. travnja 2024.

Sjajan vikend mladih Slavenaša

Nakon što su jučer juniori svladali Osijek, danas su se odličnim rezultatima priključili i pioniri i kadeti Slaven Belupa.

Na koprivničkom su Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš u sklopu 20. kola Prve hrvatske nogometne lige pobijedili vršnjake Intera iz Zaprešića.

Kako su poručili iz kluba, pioniri trenera Slavka Mešnjaka slavili su rezultatom 2:0. Slavenaše je u vodstvo doveo Bošnjak u 16. minuti, a “točku na i” postavio je Lazar u 68. minuti. Zasluženom pobjedom pioniri su došli do svog 30. boda te su trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s dva boda manje od četvrte Lokomotive.

Kadeti su pod vodstvom trenera Vedrana Purića slavili s 2:1. U borbenoj utakmici koprivničku je momčad u vodstvo doveo Krstanović u 67. minuti susreta, a 13 minuta kasnije Petričić je zabio za 2:0. Do kraja utakmice gosti su postigli počasni pogodak i tako postavili konačan rezultat. Kadeti su baš kao i pioniri trenutno šestoplasirana momčad prvenstva s 27 osvojenih bodova.