Juniorke Podravca na gostujućem terenu bolje od Molvarki

Košarkašice virovskog Podravca u devetom su kolu Lige juniorki na gostujućem terenu pobijedile ekipu Bistre iz Molvi rezultatom 56:77.

Iz kluba su poručili da su gošće odlično i samouvjereno ušle u utakmicu, posebno u napadačkom dijelu. Nakon prve četvrtine otišle su na prednost od 22 poena razlike. Druga i četvrta četvrtina donosi dosta rotacija u kojima se dala prilika mlađim igračicama pa je napad gošći bio nešto lošiji.

U redovima domaćina ponovno su najbolje bile Maja Hudjek i Jelena Kokša s više od 20 poena, dok je kod gošći pet igračica bilo na devet i više poena.

Za virovsku ekipu nastupile su: Ema Cik 6, Simona Vincek 16, Diana Bušić 15, Marija Halusek 2, Leona Spoljarić 9, Emanuela Hladnić 9, Ena Drmenčić 9, Lana Popovic 6, Tena Popović 0, Iva Bednaić 5 i Leonarda Hrženjak 0.

Virovkama preostaje još jedna utakmica na domaćem terenu protiv prvoplasirane ekipe iz Koprivnice.

Izvor: ŽKK Podravac Virje