Juniori Slaven Belupa uvjerljivi u gostima protiv Intera

Juniori Slaven Belupa jučer su u 20. kolu Prve Hrvatske nogometne lige za juniore u gostima pobijedili vršnjake Intera iz Zaprešića rezultatom 3:1.

Iz kluba su poručili da su mladi Farmaceuti u vodstvo stigli u 31. minuti kada je mrežu zatresao Marijanović, a posao je s dva pogotka u 47. i 49. dovršio Tomić. Domaćin je u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena uspio postići počasni pogodak.

– Odigrali smo najbolju gostujuću utakmicu, kontrolirali tijek događaja od prve do zadnje minute i zasluženo pobijedili. Imali smo puno igrača na maksimumu i rezultat je logična posljedica – rekao je trener Želimir Mešnjak.

S nova tri boda juniori su došli do šestog mjesta prvenstvene ljestvice te ih sada ukupno imaju 22. U idućem će kolu u Koprivnici ugostiti Osijek.