Subota, 27. travnja 2024.

FOTO [1. ŽNL] Osvit na domaćem terenu nije uspio svladati molvarsku Mladost

Jutarnjom utakmicom između Osvita i molvarske Mladosti otvoreni su današnji susreti 15. kola Prve županijske nogometne lige.

Osvit na domaćem terenu nije uspio svladati molvarsku Mladost. Rezultat je bio 1:3 u korist gostujuće ekipe.

Gosti su poveli u 40. minuti pogotkom Kokše i na poluvrijeme se odlazi rezultatom 0:1. U 59. minuti povisuju pogotkom Bajsića za 0:2. Juras smanjuje na 1:2 u 75. minuti, dok u 90. minuti za konačnih 1:3 zabija Marić.

Podsjetimo, ovo je kolo otvoreno jučerašnjim utakmicama Mladosti i Bratstva, Tomislav Radnika i Lipe, Panonije i Kalinovca te Miklinovca i Drave. Ostali susreti na rasporedu su danas u 16 sati.