Srijeda, 26. lipnja 2024.

FOTO [1. ŽNL] Kalinovac iznenadio Bratstvo, a Mladost na domaćem terenu u Molvama Slogu

Kalinovac, posljednjeplasirana momčad Prve županijske nogometne lige, jučer je na domaćem terenu s 4:3 svladao Bratstvo, trenutno treću momčad na ljestvici.

Utakmica je igrana u sklopu 18. kola Prve županijske nogometne lige. Gudek u 18. minuti pogađa za vodstvo Bratstva, što je bio prvi i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U nastavku utakmice uslijedila je prava golijada. Najprije je za 1:1 u 53. minuti pogodio Gusković. Samo pet minuta kasnije Hajdić preokreće rezultat na 2:1. Na novo izjednačenje nije se dugo trebalo čekati, u 67. minuti Slijepčević pogađa s bijele točke za 2:2. Rezultatski egal trajao je svega tri minute, a za novo vodstvo domaćina pobrinuo se Gusković, drugim golom na utakmici. Blažević, koji je zamijenio Gudeka u 55. minuti, ponovno izjednačava rezultat golom u 78. minuti. Posljednji pogodak na utakmici vrijedan velika tri boda djelo je Hajdića u 93. minuti.

Dodajmo da je jučer odigrana i utakmica u Molvama gdje je domaćin Mladost pogotkom Bajsića u 72. minuti svladao Slogu, trenutno prvu momčad prvenstva.