Subota, 27. travnja 2024.

FOTO [4. MŽNL BJ-KC-VT] Tehnika-Koprivnica u lokalnom derbiju svladala legradski Graničar

Tehnika-Koprivnica danas je na domaćem terenu u utakmici 16. kola Četvrte međužupanijske nogometne lige Bjelovar-Koprivnica-Virovitica bila bolja od legradskog Graničara.

Rezultat je na kraju bio 3:1 za domaćine, dok se na poluvrijeme otišlo s 1:1.

Prvo je povela gostujuća momčad preko Baričića u 20. minuti, no već osam minuta kasnije domaćini izjednačuju pogotkom Radotovića. U 60. minuti ponovno mrežu trese Radotović, a točku na i u sudačkoj nadoknadi stavlja Lončarić.

Spomenimo da su osim ovog derbija, danas još odigrane tri utakmice, dok su ostale tri na rasporedu sutra s početkom u 15:30.