FOTO Podravkašice upisale još jedan poraz u Ligi prvakinja, ovog je puta bolji bio mađarski Gyori

Rukometašice Podravka Vegete upisale su još jedan poraz u DELO EHF Ligi prvakinja.

Ovog je puta bolji bio mađarski Gyori AUDI ETO KC, pobijedivši rezultatom 15:33.

Priličan otpor pružile su koprivničke rukometašice višestrukim osvajačicama Lige prvakinja, no sreća nije bila na njihovoj strani u prvom dijelu pa cure na odmor odlaze s 8:13. Najbolja u Podravkinoj ekipi bila je Tsakalou s tri pogotka.

Tsakalou također odlično otvara drugo poluvrijeme, no mađarska ekipa sve više prijeti i povisuje rezultat. Podravka dugo ne dolazi do pogotka, a nakon osam minuta ponovno zabija Tsakalou koja je u cijeloj utakmici imala najviše golova od obje ekipe, njih sedam.

Spomenimo da su svoju šansu u ovom susretu dobile Mrđen, Popović, Buljan i Jandrašić. Nije bilo dovoljno snage u redovima Podravkašica za borbu s jakim Mađaricama.

Na kraju su gošće samo povisile rezultat na 18 razlike.