Subota, 27. travnja 2024.

FOTO Slaven Belupo u zadnjim minutama susreta primio dva pogotka i tako doživio poraz od Istre

Nogometaši Slaven Belupa u 17. kolu Hrvatski Telekom Prve lige poraženi su od Istre 1961 rezultatom 2:1.

Kako su poručili iz kluba, nakon početne inicijative domaćina, koprivnička je momčad iz svoje prve prilike došla u vodstvo. Glavčić je u 10. minuti snažno pucao s 20-ak metara i pogodio nebranjeni kut vratara Lučića za 0:1.

Dodali su da je u 57. minuti susreta Mlinar s 20-ak metara pucao iznad grede, a samo minutu kasnije iz slobodnog udarca su ga tek milimetri dijelili od gola. Fantastičnu priliku Lončara u 61. minuti još je boljom reakcijom obranio Filipović i tako ostavio Farmaceute u vodstvu.

– Istra je izjednačila u 82. minuti iz sumnjivog kaznenog udarca koji je Špoljarić realizirao za 1:1. Domaćin je u potpunosti preokrenuo susret u 90. minuti kada je Špoljarić zabio još sumnjiviji kazneni udarac za 2:1 – poručili su iz kluba.

Spomenimo da trener Farmaceuta Tomislav Stipić nije mogao računati na Parackog i Krstanovića zbog kartona.