Petak, 26. travnja 2024.

FOTO Podravkašice na gostovanju u Danskoj doživjele težak poraz

Rukometašice Podravka Vegete na teškom su gostovanju u 10. kolu DELO EHF Lige prvakinja kod danskog Odensea, unatoč volji i želji, poražene rezultatom 35:20.

Iako je na poluvremenu na semaforu pisalo 18:10 za Dankinje, koprivničke se igračice nisu uspjele vratiti u igru pa makar kako bi smanjile rezultat.

Dejana Milosavljević bila je najbolja u Podravkinoj ekipi s pet pogodaka, dok je u redovima Odensea najbolja bila Mia Rej s devet postignutih pogodaka.

Podsjetimo, Odense je u Koprivnici slavio rezultatom 17:33, tako da je ovo drugi težak poraz Podravkašica od ove danske ekipe.

Sljedeći vikend, 16. siječnja u Koprivnicu dolazi rumunjski Ramnicu Valcea, a utakmica je na rasporedu u 15 sati.

Koprivničke su igračice istrčale na teren s crnim trakama oko svojih ruku, a tijekom utakmice održana je minuta šutnje za prerano preminulog predsjednika Uprave Podravke Marina Pucara.