Odličan vikend mladih Farmaceuta

Kadeti i pioniri Slaven Belupa upisali su dvije pobjede protiv vršnjaka Zagreba u sklopu 10. kola Prve HNL.

Utakmice su se igrale proteklog vikenda na terenu s umjetnom travom na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, piše na stranicama kluba.

Prvi su na teren istrčali pioniri trenera Slavka Mešnjaka koji su slavili rezultatom 2:0.

Mladi Slavenaši bili su bolji tijekom cijele utakmice te su do pobjede došli golovima Premeca i Lazara. S ovom pobjedom, mladi Slavenaši na svojem kontu sakupili su 12 bodova te su trenutno sedmoplasirana momčad prvenstva.

Kadeti su pod vodstvom trenera Želimira Mešnjaka, u i više nego zanimljivoj utakmici, svladali goste rezultatom 3:2.

Zagrepčani su poveli u prvom poluvremenu s 0:1 da bi domaćini u nastavku preokrenuli rezultat golovima Zvonareka i Petričića. Gosti su uspjeli doći do izjednačenja u 80. minuti, ali su golom Tropšeka u posljednjim trenucima utakmice sva tri boda ostala u Koprivnici.

Kadeti se trenutno nalaze na odličnom petom mjestu na prvenstvenoj ljestvici s osvojenih 16 bodova.

Dodajmo kako će mladi Slavenaši u sljedećem kolu snage odmjeriti s Rijekom na Rujevici.