Nedjelja, 28. travnja 2024.

Kadeti Slaven Belupa s uvjerljivih 3:0 svladali Varaždin

Kadeti Slaven Belupa svladali su vršnjake Varaždina u osmom kolu Prve HNL s uvjerljivih 3:0, pišu službene stranice kluba.

Momčad trenera Želimira Mešnjaka već je na poluvremenu imala prednost od dva gola razlike. Ivančić je iz kaznenog udarca zabio za 1:0, dok je za 2:0 loptu u svoju mrežu pospremio Posavec. ‘Točku na i’ stavio je Blažek u 90. minuti susreta postigavši pogodak za 3:0. Mladi Slavenaši trenutno su osmoplasirana momčad prvenstva s 10 osvojenih bodova.

Pioniri trenera Slavka Mešnjaka odigrali su 0:0 s Varaždinom. U tvrdoj utakmici obje su momčadi imale priliku osvojiti sva tri boda, ali na kraju se mogla vidjeti samo podjela bodova. Bio je to deveti osvojeni bod naših pionira koji su trenutno devetoplasirana momčad Prve HNL.

Juniori su pak na gostovanju kod Osijeka upisali poraz rezultatom 3:2. Strijelci za momčad trenera Vedrana Medenjaka bili su Vuić i Marijanović. Juniori su trenutno 10. na prvenstvenoj ljestvici sa šest osvojenih bodova.