Nedjelja, 5. svibnja 2024.

FOTO [1. ŽNL VETERANI] Gostujući Omladinac u derbiju veteranske prve lige svladao Osvit

Šesto kolo Prve županijske nogometne lige otvoreno je derbijem u Đelekovcu.

Domaćinu Osvitu na noge je došao Omladinac koji je u napetoj utakmici slavio rezultatom 2:4.

Prvi su poveli gosti preko Dragosavljevića već u petoj minuti. Do kraja prvog poluvremena više nije bilo pogodaka. U drugom dijelu utakmice uslijedila je prava golijada.

Najprije na 0:2 povisuje Mesić u 48. minuti. Tračak nade za domaćine donosi Celiščak koji iz kaznenog udarca u 54. minuti pogađa za 1:2.

Samo tri minute kasnije, domaćinima vjeru u poravnanje rezultata gasi Ogrizović pogotkom za 1:3. U 64. minuti iz kaznenog udarca ponovno zabija Celiščak za 2:3. Za konačnih 2:4 u 78. minuti gol postiže Dodik.

Dodajmo kako će se preostale utakmice šestog kola odigrati sutra, u petak, s početkom u 16:30.