Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Utakmica kuglačica Podravke u Zagrebu prekinuta zbog tehničkog kvara, kuglači izgubili od Kandita

Natjecateljice Kuglačkog kluba Podravka proteklog su vikenda gostovale u Zagrebu. Utakmica nije odigrana do kraja zbog tehničkih poteškoća, poručili su iz kluba.

Na kuglani je došlo do kvara, utakmica se odužila, igračice su malo kuglale, malo stajale, suci se više nisu mogli pouzdati u automate za zbrajanje pa su morali ručno zbrajati poene.

Na kraju je utakmica bila prekinuta i sada se čeka odluka o nastavku ili ponovljenoj utakmici.

Neslužbeno Podravka gubi 2:0. Šimunić je srušila 513, a Zver 525, dok je Lukčin odigrala samo jedan set prije nego je došlo do prekida utakmice.

Proteklog vikenda kuglali su i muški natjecatelji Kuglačkog kluba Podravka.
Kuglači su na domaćem terenu ugostili Kandit u sklopu trećeg kola Prve B HKL Sjever. Utakmica je završila pobjedom gostiju 1:7.

Jedini poen za domaćina osvojio je Šaško protiv Šipala. U redovima Podravkaša najbolji rezultat postigao je Betlehem, no to nije bilo dovoljno za osvajanje boda.

Dodajmo da se Podravka nalazi na osmom mjestu, a u sljedećem kolu dočekuje ekipu Đurđenovca.