FOTO Osvit kod kuće pretrpio težak poraz od Sloge

Sloga iz Koprivničkog Ivanca u utakmici 6. kola Prve županijske nogometne lige s uvjerljivih 5:1 svladala je Osvit.

Utakmica se igrala danas, u nedjelju, u Đelekovcu u tradicionalnom jutarnjem terminu u 10 sati. Sloga je u utakmicu ušla kao favorit, s vodeće pozicije na prvenstvenoj ljestvici. Tu ulogu je opravdala visokom pobjedom.

Već u trećoj minuti gosti dolaze u vodstvo. S bijele točke precizan je bio Rac. Domaćini u 26. minuti izjednačuju, također s bijele točke, precizan je bio Drvarić.

Za ponovno vodstvo gostiju pobrinuo se Sinani u 35. minuti. Samo sedam minuta kasnije gosti ponovno zabijaju pogodak, na pravom mjestu u pravo vrijeme našao se Rac, i to je 1:3.

Samo dvije minute kasnije, u 44. minuti, za 1:4 zabija Ivančić te se s tim rezultatom odlazi na poluvrijeme.

U drugom dijelu u 61. minuti Rac zabija svoj treći pogodak na utakmici za konačnih 1:5.

Dodajmo kako se preostale utakmice 6. kola Prve županijske nogometne lige igraju danas s početkom u 16 sati.