FOTO Slaven Belupo minimalno poražen u prijateljskoj utakmici u Varaždinu

U nedjelju protiv Hrvatskog dragovoljca bez gledatelja

Nogometaši Slaven Belupa u prijateljskoj su utakmici na gostovanju u Varaždinu poraženi rezultatom 1:0.

Prvo poluvrijeme prošlo je bez golova, no domaćin je nekoliko puta opasno zaprijetio. Najbolje su prilike imali Obregon i Drožđek, kod gostiju je pokušao Etoundi, ali mreže su mirovale.

Domaćin je poveo u 66. minuti kada je Benko poentirao za 1:0. Do kraja utakmice obje su momčadi imale po jednu šansu za postizanje pogotka. Brkovićev udarac obranio je Nevistić, dok Benko nije bio precizan.

Slaven će novu trening-utakmicu igrati u nedjelju. Na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostit će Hrvatski dragovoljac s početkom u 18 sati bez prisustva gledatelja.

– Nakon posljednjih deset dana koji su bili itekako intenzivni, danas se kod mojih igrača osjetio umor. Sada ćemo se brzo regenerirati, odmoriti fizički i mentalno i krenuti od utorka s pripremama za Osijek – rekao je nakon utakmice trener Tomislav Stipić.