Članice i članovi Atletskog kluba Koprivnica oborili osobne rekorde na natjecanju u Čakovcu

Članice i članovi Atletskog kluba Koprivnica nastupili su prošli vikend 4. i 5. srpnja na Pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke i mlađe juniore i Prvenstvu Hrvatske na 10.000 metara  u Čakovcu.

Senior Oliver Orešić nastupio je u utrci na 10.000 metara i osvojio 10. mjesto svojim novim osobnim rekordom 33:57,40.

Za mlađe juniorke nastupile su Tena Šaško, Tea Šaško, Anja Slavinić, Josipa Mikulec i Jana Salajec. Prvog dana natjecanja nastupile su u utrci na 100 metara u kojoj su neke od njih postigle svoje osobne rekorde. Štafeta 4×100 metara u sastavu Josipa Mikulec, Tena Šaško, Tea Šaško i Anja Slavinić završila je utrku na 12. mjestu.

Drugi dan natjecanja Tea Šaško osvojila je 8. mjesto u skoku u dalj svojim novim osobnim rekordom od 4,80 metara. Josipa Mikulec je nastupila u bacanju koplja i hicem od 25,55 m osvojila 12. mjesto. Ostale koprivničke atletičarke nastupile su u utrci na 200 metara u kojoj su neke popravile svoje osobne rekorde.