Petak, 26. travnja 2024.

Purgeri vodili 3:0, rezerve Slavena vratile se na 3:3

Momčadi diljem županije odigravaju prijateljske utakmice. Tako su ove subote na Gradskom stadionu u Križevcima igrali domaći trećeligaš Radnik-Križevci i druga momčad Slaven Belupa, trenutačno vodeći među četvrtoligašima.

Purgeri su sjajno otvorili utakmicu i već do poluvremena vodili s 2:0. Strijelac prvog gola za Križevčane bio je novopridošli veznjak Dimović.

Otvaranje drugog poluvremena donijelo je i povećanje vodstva za domaće. Po drugi put se u listu strijelaca upisao iskusni napadač Borovčak.

Mladi Farmaceuti nisu se željeli predati tako da su došli na 3:2. Strijelci su bili dva mlada Koreanca trenutačno na probi, Seoul i Hong.

U samoj završnici, 90.minuti, zabio je Ivan Delić za remi ove dvije momčadi.

RADNIK KRIŽEVCI: Tihelka M., Maras, Mačković, Pavlic, KRaljić, Mladen, Srbljinović, Ovčar, Bastašić, Dimović, Borovčak. Još su igrali: Vrbančić, Šostarić, Jandrašec, Seok, Son, Kranjčević, Ferenčak, Tihelka L., Stuničan. TRENER: Siniša Budja.

SLAVEN BELUPO II: Androšević, Karin, Jakupak, Kudumija, Mamić, Perić, Vuić, Čovo, Seoul, Hong, Delić, Slukić. TRENER: Vedran Medenjak.

Izvor: prigorski.hr