FOTO Malo je falilo: Podravka Vegeta furioznom igrom do izjednačenog rezultata sa Siófokom

Rukometašice Podravka Vegete remizirale su u susretu 5. kola Kupa EHF-a odigranog danas u sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović. Konačni rezultat bio je 33:33.

Mrežu protivnica načela je Korina Karlovčan. Čvrsta je bila igra u prvom poluvremenu, gol za gol, nijedna ekipa nije se uspjela puno odmaknuti. Rezultat nakon 30 minuta bio je 16:15, a Podravka je imala i igračicu više.

Drugi dio Podravka Vegeta otvorila je furiozno, Stanko – Benko – Mugoša pogađaju za dva, četiri, a onda i pet golova prednosti. Tolika je razlika bila i na polovici drugog poluvremena, no onda je Siófok lagano počeo smanjivati. Četiri minute prije kraja Mađarice su uspjele izjednačiti, bilo je 31:31, i u dramatičnom finalu svaka je ekipa zabila po dva gola i ostalo je 33:33.

U sljedećem kolu, 2. veljače, Podravka Vegeta gostuje u Rumunjskoj kod Magure.