Snimio Mario Perlok
Malonogometni spektakl Pan Zimska liga polako se zahuktava. I dok raspored utakmica za vikend ostaje isti, organizatori Udruge za mali nogomet Koprivnica javljaju male promjene u satnici za ponedjeljak, 30. prosinca:

16:00 PLAYBOX – STRIDON PROMET
16:35 TRGOVINE I PEKARE DERGEZ – MLADOST 17 PRELOG
17:10 ROBIN MARKETI 0 – 24 – CB GULIVER
17:45 RITZ KLUB – CB FORUM
18:20 BOEMI KOTORIBA -ZIP WDF
18:55 BIMBO – VETERANI OSVIT
19:30 MAVIK – MESNICE MARTINJAK – EDITOM TROPHY
20:05 OPG RADIČEK NIKO TRADE – VETERANI NK KRIŽEVCI
20:40 SIVEC TRANS – EDITOM TROPHY

Velika završnica ovog malonogometnog spektakla čiji su medijski pokrovitelji Radio Drava i portal Drava.info, planirana je drugog vikenda u siječnju.

RASPORED PAN ZIMSKA LIGA

02.01. ČETVRTAK:
4 SENIORI 1/16 + 2 VETERANI COMFORT 1/4 (Utakmice počinju u 17:30, 18:05, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40)

03.01. PETAK:
4 SENIORI 1/16 + 2 VETERANI COMFORT 1/4 (Utakmice počinju u 17:30, 18:05, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40)

04.01. SUBOTA
10 ŽENA A GRUPA + 4 SENIORA 1/16 + 2 VETRANI PRO 1/2

13:00 ŽNK LEPOGLAVA – EKIPA
13:25 NŠ ČAKOVEC 2 – METEORA FUTSAL
13:50 NŠ ČAKOVEC 1 – ŽNK LEPOGLAVA
14:15 EKIPA – NŠ ČAKOVEC 2
14:40 SENIORI 1/16
15:15 SENIORI 1/16
15:55 NŠ ČAKOVEC 2 – NŠ ČAKOVEC 1
16:20 METEORA FUTSAL – EKIPA
16:45 ŽNK LEPOGLAVA – NŠ ČAKOVEC 2
17:10 NŠ ČAKOVEC 1 – METEORA FUTSAL
17:35 VETERANI PRO 1/2
18:15 METEORA FUTSAL – ŽNK LEPOGLAVA
18:40 EKIPA – NŠ ČAKOVEC 1
19:10 VETERANI PRO 1/2
19:45 SENIORI 1/16
20:20 SENIORI 1/16

05.01. NEDJELJA
6 ŽENA B GRUPA + 4 SENIORA 1/16 + 2 COMFORT 1/2

15:00 AGRAM – ŽNK VIKTORI Poljana Lekinička
15:25 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – KKC PIXEL
15:50 SENIORI 1/16
16:30 SENIORI 1/16
17:10 ŽNK VIKTORI – KKC PIXEL
17:35 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – AGRAM
18:00 VETERANI COMFORT 1/2
18:35 VETERANI COMFORT 1/2
19:10 ŽNK KOPRIVNICA ORINOCO – ŽNK VIKTORI
19:35 KKC PIXEL – AGRAM
20:00 SENIORI 1/16
20:40 SENIORI 1/16

06.01. PONEDJELJAK
8 SENIORI 1/8 (Utakmice su na rasporedu u 16:00, 16:40, 17:20, 18:00, 18:40, 19:20, 20:00, 20:40

10.01. PETAK
4 ŽENE FINALE + 2 VETERANI COMFORT FINALE

18:00 ŽENE 1/2
18:25 ŽENE 1/2
19:00 COMFORT ZA 3. MJESTO
19:40 COMFORT ZA 1. MJESTO
20:20 ŽENE ZA 3. MJESTO
20:45 ŽENE ZA 1. MJESTO
21:20 PODJELA COMFORT + PODJELA ŽENE

11.01. SUBOTA
4 SENIORI 1/4 + 2 VETERANI PRO FINALA

16:30 SENIORI 1/4
17:25 SENIORI 1/4
18:20 VETERANI PRO ZA 3. MJESTO
19:00 VETERANI PRO ZA 1. MJESTO
19:45 SENIORI 1/4
20:35 SENIORI 1/4

12.01. NEDJELJA
4 SENIORI FINALE + 2 PIONIRI FINALE

16:00 SENIORI 1/2
16:50 SENIORI 1/2
17:40 MLAĐI PIONIRI FINALE
18:10 STARIJI PIONIRI FINALE
18:35 SENIORI ZA 3. MJESTO
19:30 SENIORI ZA 1. MJESTO
20:30 PODJELA PIONIRA I SENIORA