Subota, 27. travnja 2024.

Juniori Slaven Belupa remizirali s Istrom 1961 u posljednoj utakmici jesenskog dijela prvenstva

Juniori Slaven Belupa nisu uspjeli svladati Istru 1961 u posljednjoj utakmici Prve juniorske lige prije zimske stanke.

Momčad trenera Dalibora Gorupića odigrala je 1:1, a gol za Slaven zabio je Luka Liklin iz jedanaesterca u 57. minuti. Istrijani su izjednačili u 74. minuti preko Šverka koji je ušao netom prije zgoditka. Juniori su bili oslabljeni neigranjem Hlevnjaka i Brkovića koji su konkurirali za prvu momčad u susretu protiv Gorice. Hlevnjak je bio na klupi, a Brković je startao od prve minute.

Nakon 14 kola mladi Farmaceuti šesti su na ljestvici s 22 boda. Ispred njih su Rudeš i Varaždin koje bodovno mogu dostići. Pripreme za proljetni dio natjecanja počinju sredinom siječnja.