FOTO Slaven Belupo nije uspio i drugi put u istom tjednu svladati Goricu, Goda dobio crveni karton

Nogometaši Slaven Belupa u 18. su kolu Hrvatski Telekom Prve lige upisali poraz na gostovanju kod Gorice. Domaćin je slavio rezultatom 2:0, objavljeno je na Slavenovoj službenoj stranici.

Trener Tomislav Stipić napravio je tek jednu zamjenu u odnosu na utakmicu u srijedu protiv istog protivnika. Umjesto Lime zaigrao je Brković. Već u 9. minuti naša je momčad ostala s igračem manje nakon što je sudac Vučković dodijelio, u najmanju ruku, sumnjiv crveni karton Godi. Gorica je brojčanu nadmoć iskoristila u 18. minuti kada je Zwolinski poentirao za 1:0. U 34. minuti za 2:0 zabio je Lovrić.

U osmoj minuti nastavka brojčano stanje na terenu se izjednačilo, Ndiaye je dobio crveni karton. Preuzela je nakon toga naša momčad konce igre, ali nije uspijevala naći put do mreže gola domaćina. Tako se prekinuo Slavenov niz od četiri utakmice bez poraza.