Srijeda, 8. svibnja 2024.

Podravka Vegeta pobijedila Zrinski, Liga prvakinja u petak ponovno u Koprivnici – dolazi Metz

Rukometašice Podravka Vegete pobijedile su Zrinski u Čakovcu u utakmici petog kola Prve hrvatske rukometne lige za žene. Konačan rezultat bio je 32:21.

Prvo poluvrijeme igralo se gol za gol. Domaće rukometašice bile su spremne za Podravku na kojoj su se vidjeli tragovi teške utakmice protiv Ferencvarosa u subotu. Zrinski je na polovici prvog dijela vodio plus 2, Podravka je potom okrenula toliko u vodstvo, a na poluvremenu je bilo plus 3.

U drugom dijelu Podravka Vegeta preuzela je konce u svoje ruke i u 45. minuti imaju 10 golova prednosti. Trener Saračević dao je priliku i mlađim igračicama: Eleni Popović, Hannah Vuljak i Luciji Jandrašić.

Već u petak Podravka Vegeta ponovno igra Ligu prvakinja u Koprivnici. U gimnazijsku dvoranu dolazi francuski Metz, a susret počinje u 18 sati. Besplatne ulaznice dostupne su na uobičajenim mjestima: pivnici Kraluš, recepciji Hotela Podravina, recepciji poslovne zgrade Podravke, glavnoj porti Belupa te u prostorijama kluba između 9 i 15 sati.